På den här webbplatsen använder vi cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse. Genom att fortsätta accepterar du att cookies används. Läs mer om cookiesStäng

Camilla Lindblom
Camilla Lindblom
Customer Service
054-533766, 070-2706961
camilla.lindblom@aiolos.se
Rikard Bönström
Rikard Bönström
Senior Produkt Specialist
054-8770752, 070-2849666
rikard.bonstrom@aiolos.se
Leonard Wolfhagen
Leonard Wolfhagen
Produktspecialist
054-8770755, 070-6150091
leonard.wolfhagen@aiolos.se
Tine Meyer-Jægersborg
Tine Meyer-Jægersborg
Sales & Marketing Manager
+45 76 252404, +45 29 494303
tine.jagersborg@aiolos.se
Heinrich Simandl
Heinrich Simandl
Technical Product Specialist
054-8770753, 070-2458528
heinrich.simandl@aiolos.se
Sophie Peng
Sophie Peng
Procurement
054-533767, 070-2996333
sophie.peng@aiolos.se
Maria Juntti
Maria Juntti
Marketing Coordinator / Tender Manager
054-533765, 070-2483100
maria.juntti@aiolos.se
Helén Berglund
Helén Berglund
Site Manager HSEQ
054-533763, 070-3841676
helen.berglund@aiolos.se
Thomas Ljunggren
Thomas Ljunggren
VD
054-534805,
thomas.ljunggren@aiolos.se

© 2014 Aiolos Medical AB | Tel 054-534805 | Fax 054-534787 | air@aiolos.se | Zakrisdalsvägen 26A / Z64 | 653 42 Karlstad